حذف قفل frp و اینکه Frp چیست + آموزش کامل و حرفه ای

قفل Frp چیست؟

Frp یک نوع قفلی است که برای جیمیلی که برای هر گوشی ثبت میکنید، استفاده میشود. FRP زمانی کاربرد داره که گوشی تون رو گم کردید یا خدایی نکرده یکی دزدیده، و بنا به دلایلی شما مجبورید از طریق ریکاوری گوشی را فلش کنید .

حالا گوشی قفل میشه و  اطلاعات جیمیل رو میپرسه! اگر اطلاعات جیمیل را ندونید ، گوشی راه اندازی نمیشه! این فوق العاده است!

در گوشی های اندرویدی، این قابلیت فقط از اندروید ۵ به بعد فعال شده .

قفل frp چیست

قفل frp چیست

پس قبل از هرچیز، بگم که خیلی مهمه اطلاعات جیمیل تون رو همیشه به یاد داشته باشید، چون اگه یادتون بره و گوشی بره روی تنظیمات کارخانه، دیگه نمیشه راه اندازی اش کرد. (نترسید، میشه! ما آموزش و فایل های حذف FRP را میفروشیم، اگه یه موقع یادتون رفت، حتما به صفحه خرید FRP سر بزنید.)
ببینید قبلا اگه گوشی تون رو کسی میدزدید، میتونست با برگردوندن گوشی به تنظیمات کارخونه، رمز و قفل های روی اون رو حذف کنه و از گوشی استفاده کنه!

نکته مهم دیگه اینکه، اگه میخواید گوشی دست دوم بخرید، حتما حتما اطلاعات جیمیل رو از فروشنده بخواید یا بگید جیمیل اش رو حذف کنه و جیمیل خودتون رو ثبت کنید. (اینجا میتونید جیمیل بسازید)

پس ۲ دلیل فروش آموزش و فایل های حذف  frp در سایت ما این است که:

  • یه موقع گوشی دست دوم میخرید، طرف جیمیل بهش وصل کرده و حالا اطلاعات رو یادش نیست! خوب اینجا باید چکار کرد؟ مسلما باید از فایل ها و آموزش های حذف  Frp استفاده کنید.
  • یه موقع گوشی تون رو به هر دلیلی به حالت تنظیمات اولیه یا کارخونه برمیگرده ( از طریق ریکاوری )، حالا اگه بازم اطلاعات جیمیل رو ندونید، فایل Frp رو نیاز دارید.

اینجا میتونید فایل کامبینیشن و frp رو دانلود کنید.

نکته : با بروزرسانی هایی که شرکت سازنده سیستم عامل اندروید یعنی گوگل و شرکت سازنده گوشی همچون سامسونگ هواوی و سونی … راه های حذف frp همیشه و همیشه مثل هم نیست و در هر گوشی و هر اندرویدی فرق میکنه . پس دلیل سوم این هست که آموزش های ما بروز می باشد و میتوانید به ما اعتماد کنید.

نکات ضروری در زمان روت!

آموزش حذف قفل Frp

آموزش حذف قفل Frp

برداشت قفل frp در زمان روت ضروری است!
آموزش حذف قفل frp برای روت :
اگه خواستید گوشی تون رو روت کنید، حتما حتما حتما قبل از روت، باید frp رو بردارید، برای برداشتن Frp از این دستورالعمل استفاده کنید که:
اگه گوشی تون زبان انگلیسی هست
باید در بخش setting یا تنظیمات به قسمت developer options برید
بعد گزینه OEM Unlock رو روشن کنید.
اگه گوشی تون فارسی هست
باید در قسمت تنظیمات به قسمت گزینه های تهیه کننده! برید
بعد گزینه OEM Unlock رو بزنید.
اگه گزینه developer options رو ندارید، از این روش فعال کنید:
در گوشی های زبان انگلیسی، در بخش تنظیمات رو گزینه About کلیک کنید، و بعد ۷ مرتبه روی گزینه build number کلیک کنید.
اگه فارسی هست، در بخش درباره روی گزینه شماره ساخت، ۷ بار کلیک کنید.

حذف قفل Frp

حذف frp از طریق odin

در گوشی های سامسونگ از طریق برنامه odin با استفاده از فایل های کامبینیشن به راحتی میتوانید در چند دقیقه گوشی خود را از شر frp رها کنید و frp را حذف کنید.

کافیه فقط سری به فایل های کامبینیشن ما بزنید و با توجه به مدل گوشی اقدام به دانلود کنید و در کمترین زمان frp را حذف کنید.

حذف frp اندروید ۶ و ۷

در اندروید ۶ بر خلاف اندروید ۵ روش حذف frp کمی سختر شده ولی نگران نباشید چون ما با توجه به آپدیت های مداوم حذف frp این قول را به شما میدیم که بتوانید در کمترین زمان frp را حذف کنید.

برای دسترسی به این  برای گوشی های سامسونگ آموزش کلیک کنید. برای سایر گوشی ها میتونید از این روش استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.